Dołącz do Gry

Ponieważ żaden z graczy nie pamięta, kim był wcześniej, nie da się stworzyć mu typowej karty postaci. Nie możecie również znać jego danych, ponieważ to całkowicie popsułoby zabawę w zgadywaniu. Jak zatem będzie to wyglądało? W zgłoszeniu podajecie tylko mail, płeć i przypuszczalny wiek Waszej postaci, a my przypisujemy do niej całą resztę: losowe dane, najważniejsze wydarzenia z jej historii i powód, dla którego wzięła udział w Grze (nawet ten najbardziej błahy), po czym dopasowujemy je do odpowiedniego kodu, który wysyłamy Wam wraz z zaproszeniem. Gdy już je otrzymacie, tworzycie kartę postaci według wzoru podanego w zakładkach, gdzie tytułem jest wasz Przybrany Pseudonim.

Z czasem rozwoju Gry, będziecie poznawać poszczególne dane (poprzez udział w losowaniach, zdobywanie nagród, dostęp do czegoś specyficznego) i uzupełniać je w karcie, żeby o niczym nie zapomnieć. Gdy będziecie mieć już wszystko, co potrzebne i okaże się to poprawne, dana postać wygra i w ten sposób rozwikła się tajemnica Gry.

Co w takim wypadku ma zawierać podpis? Przybrany pseudonim Waszej postaci (ksywka, imię i/lub nazwisko), którym będzie się posługiwać do czasu poznania prawdziwego lub jeszcze dłużej, to już zależy od Was.


Jeśli nadal zastanawiasz się, czy na pewno ten blog jest dla Ciebie, sprawdź przygotowany przez nas miniporadnik, który nieco dokładniej opisuje Grę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz