Plan pomieszczeń


Pokoje Graczy
Nieskazitelnie czyste pokoje graczy łączą w sobie nowoczesny styl, staranny minimalizm i wyrafinowaną elegancję. Wszystkie wyglądają niemalże identycznie i praktycznie nie da się tego zmienić, gdyż meble są przymocowane na stałe w wyznaczonych miejscach. Główne pomieszczenie składa się z łóżka, kilku półek nad nim, szafki nocnej i umieszczonego na niej elektrycznego budzika, biurka wyposażonego w notesy i długopisy, krzesła, szafy z kombinezonami i bielizną oraz niedużym otworem (służącym do wrzucania brudnej odzieży/ręczników) i zablokowanej skrzyni, której nijak nie da się otworzyć. Przynajmniej na razie. Stąd można przejść do łazienki, gdzie klasycznie umiejscowione są takie przedmioty jak: wanna z prysznicem, toaleta, umywalka, a nad nią lustro, wieszak z ręcznikami i okrągłe okienko. Do pokoju prowadzą drzwi oznaczone numerem widocznym na nadgarstku danego gracza, a w ich pobliżu znajduje się automat z niebieskim napojem, który zastępuje wszystkie pięć zalecanych przez dietetyków posiłków, dostarczając energii i zaspokajając głód.

Sala główna
To duże pomieszczenie z ocieplaną podłogą ciągnące się wzdłuż pokojów, z wielkim stołem i mnóstwem krzeseł, na których można posiedzieć, grając w gry. Nie ma ich tu za wiele – ledwie kilka planszówek i karcianek, dobrze wszystkim znanych i – co ciekawe – zachowanych w pamięci. Półki z książkami i filmami również nie oferują niczego nadzwyczajnego, choć miejsca do oglądania jest całkiem sporo. W pomieszczeniu bowiem znajduje się ogromny telewizor wbudowany w ścianę, wokół którego poustawiane są wygodne kanapy i fotele, oraz cztery pokaźne ekrany na stole, zwrócone po jednym w każdą stronę. Oprócz tego rozrywkę można znaleźć przy stole bilardowym i tarczy z rzutkami gdzieś na uboczu. Całość zamykają sporych rozmiarów metalowe drzwi. Gładkie, bez klamek i – jak można się tego domyślić – zamknięte. W wyniku poczynań graczy zostały one otworzone i teraz prowadzą do sali losowań.

Sala losowań
Swoim wyglądem przypomina nieco salę główną, choć tutaj, zamiast drzwi, po obu stronach korytarza usytuowane są ekrany ponumerowane od jednego do dziesięciu – liczby nieparzyste po lewej, a parzyste po prawej. Nad zablokowanymi drzwiami, przypominającymi te, które prowadziły do tego pomieszczenia, wisi kolejny telewizor i to wszystkie przedmioty znajdujące się w sali na tę chwilę. Po metalowych ścianach, w których da się dostrzec niewielkie przerwy, można się jednak domyślić, że miejsce ma nieco więcej do zaoferowania.

Wszystkie obrazki są poglądowe, więc swoim wyglądem mogą nieco odbiegać od opisów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz