#92061953630737

CHEAPWINE

WYGLĄD

Spierzchnięte usta, posiniaczone kończyny i wiecznie zmęczone oczy o bliżej nieokreślonej barwie. Zdecydowanie zbyt niskie BMI; zapadnięte policzki, częste krwawienia z nosa, doskonale widoczne, uwypuklające się pod skórą żyły. Długie palce, zimne ręce… skrępowane kajdankami, których wciąż nie potrafi zdjąć. Zagadkowy tatuaż przedstawiający klucz na przedramieniu, za długa grzywka nieznośnie opadająca na oczy, nerwowo zaciśnięte pięści i zagryziona do krwi warga. Wieczna gotowość działania.

KOD NA NADGARSTKU

92061953630737

CHARAKTER

Mimo starań wciąż nie wie i nie potrafi zrozumieć, kim jest... był? Przypuszcza jednak, że ten problem dotyczy ich wszystkich, co nieznacznie podnosi go na duchu. Nie ma pojęcia, dlaczego musi nosić swoiste zabezpieczenie, zwłaszcza jeśli w porównaniu do kilku innych graczy, wygląda naprawdę niegroźnie. Czasami wprawdzie denerwuje się dość niespodziewanie i chyba bezpodstawnie, ale zawsze w odpowiednim momencie potrafi nad sobą zapanować i zapewne nikt nawet nie zauważa jego chwilowych odstęp od normy. Przyjął strategię „zawsze pierwszy”, która w głównej mierze opiera się na aktywnej obserwacji; aby przewidzieć i uprzedzić działania interesującego obiektu, trzeba najpierw poznać metody jego postępowania. Ktoś chce obejrzeć telewizje? Już dawno włączyłeś jego ulubiony program. A może zagrać w karty? Właśnie je potasowałeś. Rzutki? Gdybyś tylko miał jabłko… Na pewno świetnie odnalazłbyś się w roli żywej tarczy! Chyba niczego jeszcze nie zrobił bezinteresownie, choć wydawać by się mogło, że usilnie szuka przyjaciół. Nie ma powodów, aby wciąż posyłać beztroskie uśmiechy i niewiele mówi, okropnie bojąc się kłamstwa.
IMIĘ: nieznane
NAZWISKO: nieznane
DATA URODZENIA
dzień: nieznany
miesiąc: nieznany
rok: nieznany
MIEJSCE ZAMIESZKANIA
stan: nieznany
miasto: nieznane

3 komentarze:

 1. Witaj w Grze, CHEAPWINE. Baw się dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, miło Cię tu widzieć. Baw się dobrze! I oczywiście w razie czego chodź do mnie! <3

  Blackmass

  OdpowiedzUsuń
 3. [Uuu, w tych kajdankach Cheapwine musi wzbudzać niemałe zainteresowanie wśród reszty Graczy. Cześć! Witam cieplutko na blogu, a w razie chęci na jakieś bezczelne pytania (albo i nie) zapraszam do Lisy.]

  M.L.

  OdpowiedzUsuń