Grasz czy nie grasz?


Czyli standardowa lista obecności. Wstępnie na wpisanie się macie czas do końca poniedziałku (03/07/2017). Następnego dnia dane osób, które się nie zgłosiły, zostaną zwolnione, lecz jeśli w międzyczasie nie zostaną przekazane komuś innemu, w razie wyrażenia takiej chęci będzie można dostać je z powrotem. Maila z listy autorów usuniemy dopiero po tygodniowym braku odzewu (11/07/2017). Po tym czasie powrót na bloga będzie możliwy poprzez ponowne przejście procesu rekrutacji.

Co dalej?

Wyniki ankiety wyszły zaskakująco dobrze (co bardzo nas cieszy), więc nie będziemy się nad nimi dogłębnie rozwodzić. Wiemy już, czego najbardziej Wam brakuje, jaka prędkość akcji byłaby dla Was najodpowiedniejsza i czy obecny sposób rozgrywki przypadł Wam do gustu. Zdajemy sobie sprawę, że wszystkim nie da się dogodzić, ale będziemy dążyć do tego, by Gra sprawiała jak najwięcej przyjemności każdemu z Was. Na bloga postaramy się wprowadzić jak najwięcej udogodnień (m. in. nagrody za aktywność, zadania specjalne dla graczy i więcej sposobów na rozwój postaci), rozszerzymy skalę trudności zagadek, by pojawiały się i łatwiejsze, i bardziej skomplikowane, a przy tym cały czas będziemy pracować nad fabułą, by zbyt szybko się nie znudziła. By to się jednak udało, potrzebujemy Was i Waszego zaangażowania, bo to w dużej mierze od Was zależy, jak potoczy się Gra. Nie wymagamy ciągłej aktywności, natychmiastowych odpowiedzi, ani sprawdzania maila co parę minut, ale poświęcenia choć trochę czasu na zabawę – bo tym właśnie powinna być dla Was Gra – w odkrywanie tajemnicy umieszczonej w przestworzach. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim tym, którzy wytrwali razem z nami ten miesiąc i których pan prezenter nie wystraszył na tyle, by już nigdy nie wyszli ze swoich pokojów.

Ostatni akapit kierujemy do potencjalnych autorów, którzy w ankiecie zaznaczyli, że wytłumaczenie im wszystkiego krok po kroku mogłoby ich zachęcić do dołączenia na bloga. Napiszcie do nas na maila: 📧 grawprzestworzach@gmail.com, a postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania i pokrótce wytłumaczyć, jak właściwie wygląda ta cała Gra od strony autora. Czego można się spodziewać, na co będziesz mieć wpływ, o czym pisać wątki? Nie bój się odezwać, wbrew pozorom nie zabijamy ludzi. Jeszcze.

7 komentarzy:

  1. Sassi deklaruję swoją obecność

    OdpowiedzUsuń
  2. Lancelot obecny i postara się poprawić w najbliższych dniach

    OdpowiedzUsuń
  3. Adore wychodzi z pokoju i melduje swoją obecność ;)

    OdpowiedzUsuń